A aké sú naše ďalšie plány?

V roku 2015 sme Road-Trip vynechali, nakoľko Robo a Zuzka mali svadbu, takže financie išli na iný účel ako na cestovanie.

V roku 2016 sme plánovali Road-Trip do Petrohradu na MS v hokeji 2016, avšak zle nastavené podmienky usporiadateľom a vysoké ceny nás dosť rýchlo presvedčili, že na túto cestu nepôjdeme. Navyše v tomto roku sa do manželských okov obul Lukáš, čo znamená rovnako ako rok predošlý, že peňazí navyše nebude.

V roku 2017 sme išli opäť na MS v hokeji, tento krát sa konali v Kolíne nad Rýnom. Výlet sa však nešiel autom (ako správny road-trip) a navyše nám z našej Jägermeister zostavy opäť chýbal Lukáš. Kvôli tomu sme tento výlet už ako Jägermeister road-trip ani nebrali.

V roku 2018 sa ďalšie MS v hokeji konali v Kodani, avšak viacerí z nás pociťovali v tom čase finančné problémy, preto sme tento výlet niekoľko mesiacov pred začiatkom MS zrušili.

Ak by sme našli sponzora, tak samozrejme by s Road-Tripom nemal problém žiadny z nás. Ale tak to už chodí.

V každom prípade sme s cestovaním a Road-Tripmi ani zďaleka neskončili.

Je však dosť pravdepodone, že znova pôjdeme s obytným autom. Nie je nič lepšie ako cestovať po svete a môcť sa každý večer uložiť do postele a nie do stanu.